dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Najpopularniejsze rodzaje literackie

5. Odwołanie się do ich emocji. Mniej więcej połowa osób rzeczywiście podejmować decyzje w oparciu o ich nie emocjami ich intelektu. Który jest jednym z problemów z motywowania oparty na intelekt. Więc nie polegać na ich intelekt skupić je na uzyskanie ruchomych. Engage swoje emocje.

6. Bądź bardziej emocjonalna. Dlaczego jesteś pasjonatem tego tematu? Co przemawia do Ciebie na ten temat? W całej szkole są szkoleni, aby nie wyświetlać naszą pasję w naszym piśmie. Jesteśmy nauczył pisać formalnie i naukowo. Jesteśmy uczy źle! Napisałeś tę książkę bez powodu - pieniędzy jest tylko jego częścią. Więc pokazać ludziom, że ci zależy. Pokaż ludziom, że jesteś pasjonatem tematu. Niech trochę emocji show.

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać książkę w ciągu 24 godzin? Weźmy mój nowy darmowy kurs tutaj: http://www.learningcreators.com

Chcesz dowiedzieć się więcej bezpłatne informacje jak to zrobić? Idź do mojego bloga: http://www.learningcreators.com/blog/

Glenn Ford jest znakomitym konsultant, trener i pisarzem. Ma zbyt wiele lat doświadczenia jako trener i ułatwiającego dobrowolnie przyznać.


- autor artykułu