dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Fraszka jako forma literacka

Fraszka jako forma literacka

Pisanie Wysoka ocena punktowa Esej - esej Guide for Academic Success

Często jestem pytany przez uczniów i współpracowników na kursach dać kilka praktycznych lekcji pisania eseju i coraz najwyższe noty. Jak zawsze jasna strategia jest potrzebna, a ten artykuł przechodzi kluczowych punktów. Wykonaj je i na pewno dostać piątki!XBRL

Przede wszystkim przeczytać pytanie i przygotować się do odpowiedzi na to pytanie, a nie ten, który został zmieniony przez

Strategia: esej pisanie i przygotowywanie

Rekonesans i rozpakowywanie pytanie

Rozpakuj pytanie, podkreślają wszystkie słowa kluczowe i sprawdzić ich definicje. Nawet pozornie nieszkodliwe terminy takie jak "może" należy ocenić - czy to znaczy, że jest alternatywa opcja "nie może"? (Zrozumieć cel wyrazu w zdaniu * i dlaczego pytający użył słowa w ten sposób)

Kontynuować dekonstrukcji pytanie - jaka jest argumentem przeciw?

Kiedy widzimy krytycznie badać lub podobne konstrukty jesteśmy proszeni o stworzenie alternatywy lub prosi wykrywać słabości i argumentów przeciw?

Jakie założenia są dokonywane za pytanie?

Pisanie przypisanie

Czytaj szeroko w pierwszym, robić notatki z kluczowych rzeczy, które będą istotne dla eseju, ale pozostawić kolumnę na stronie, dzięki czemu można zauważyć argumentów licznika lub alternatywne dowody, które można znaleźć jako przeczytane.

Jeśli nie jesteś pewien artykuł przeczytać streszczenie, wprowadzenie i zakończenie - to dość często.

Jeśli pojawi się cytat, który mówi wszystko dokonać bardzo starannego odniesienie do numeru strony - to diabeł pracy później znalezienie odpowiedniej strony.

Upewnij się, że czytanie obejmuje kilka bardzo aktualnych artykułów (i zawsze skupić się na czytaniu zweryfikowane artykułów w czasopismach - używać oszczędnie prasie br rozsadyanżowej jak HBR lub Sloan Management Review, że nie są na tyle rygorystyczne).

suplementy now foods
- autor artykułu