dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Dramat jako rodzaj literacki

Dramat jako rodzaj literacki Zamiast tego, można mieć Jane zobaczyć go wyciągnąć broń w odbiciu okna. Albo gdyby pożary strzał, ona może usłyszeć huk i czuć piekący ból rip przez plecy.

Spróbujmy jeszcze raz. Nasza perspektywa charakter, Jane, to przy oknie i słyszy kogoś podejście. Ona jest w szoku, bo nie miał gości w latach, a ona jest zaskoczona, bo kto by wejść do domu bez zaproszenia.www.fizjosport.krakow.pl/rehabilitacja_ortopedyczna.html Ona odwraca się i widzi, Dick. Co możesz nam powiedzieć o Dick? Śmiało odpowiedzieć.

Poza ich historii, informacja Jane wie o nim i jego wyglądu, nic, co mogę Ząbki - plisy myśleć o tej porze (Yeah, kładę, że kwalifikator tam. Uśmiech). Doszedłem po kilku książek, które miały być napisane w ograniczonym POV, które mówią mi, co znaki inne niż mojego punktu widzenia charakteru myśli. Na przykład, Jane odwraca się i widzi Dick. Dick nie widział Jane od lat i nadal odbywają się niechęć do niej. Czy Jane czytać w myślach? Jak miałaby wiedzieć? Jane może spojrzeć na jego postawy, jego rysy twarzy i może próbować odczytać jego emocje i powiedzieć, co myśli jest na głowie, ale nie może nam powiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w jego umyśle.

Aby wyjaśnić charakter perspektywiczny dalej, będę poruszać Jane i Dicka do kuchni na kawę i dogonić siebie. Jane jest nadal nasza perspektywa znaków. Ona nalewa kawę do każdego z kubków. Dick podnosi filiżankę. Co możesz nam powiedzieć o perseption Dicka z kawą? Mogę powiedzieć: Dick wziął kubek, i spalił go? (Mam nadzieję, że nie będzie to powiedzieć, bo to i tak mówi i nie pokazuje, ale to już zupełnie inna ćwiczenia.) Tak, można to powiedzieć, ale to byłoby poślizgu w POV, błąd. UŚMIECH. Jane jest charakter perspektywiczny i nie może czuć się Dick. Ona może zinterpretować jego reakcje na podniesienie kawę. On może szarpać go za rękę z powrotem. Może pojawić się nos do zapachu ...

Czas, aby wybrać się na Jane jeden gin (jak moja babcia powie) .To czas będziemy dotykać na coś kontrowersyjnego, gdzie punkt widzenia jest zaniepokojony.
nocleg karwia
- autor artykułu