dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Dramat jako rodzaj literacki

Dramat jako rodzaj literacki Zamiast tego, można mieć Jane zobaczyć go wyciągnąć broń w odbiciu okna. Albo gdyby pożary strzał, ona może usłyszeć huk i czuć piekący ból rip przez plecy.

Spróbujmy jeszcze raz. Nasza perspektywa charakter, Jane, to przy oknie i słyszy kogoś podejście. Ona jest w szoku, bo nie miał gości w latach, a ona jest zaskoczona, bo kto by wejść do domu bez zaproszenia.www.fizjosport.krakow.pl/rehabilitacja_ortopedyczna.html Ona odwraca się i widzi, Dick. Co możesz nam powiedzieć o Dick? Śmiało odpowiedzieć.

Poza ich historii, informacja Jane wie o nim i jego wyglądu, nic, co mogę myśleć o tej porze (Yeah, kładę, że kwalifikator tam. Uśmiech). Doszedłem po kilku książek, które miały być napisane w ograniczonym POV, które mówią mi, co znaki inne niż mojego punktu widzenia charakteru myśli. Na przykład, Jane odwraca się i widzi Dick. Dick nie widział Jane od lat i nadal odbywają się niechęć do niej. Czy Jane czytać w myślach? Jak miałaby wiedzieć? Jane może spojrzeć na jego postawy, jego rysy twarzy i może próbować odczytać jego emocje i powiedzieć, co myśli jest na głowie, ale nie może nam powiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w jego umyśle.

Aby wyjaśnić charakter perspektywiczny dalej, będę poruszać Jane i Dicka do kuchni na kawę i dogonić siebie. Jane jest nadal nasza perspektywa znaków. Ona nalewa kawę do każdego z kubków. Dick podnosi filiżankę. Co możesz nam powiedzieć o perseption Dicka z kawą? Mogę powiedzieć: Dick wziął kubek, i spalił go? (Mam nadzieję, że nie będzie to powiedzieć, bo to i tak mówi i nie pokazuje, ale to już zupełnie inna ćwiczenia.) Tak, można to powiedzieć, ale to byłoby poślizgu w POV, błąd. UŚMIECH. Jane jest charakter perspektywiczny i nie może czuć się Dick. Ona może zinterpretować jego reakcje na podniesienie kawę. On może szarpać go za rękę z powrotem. Może pojawić się nos do zapachu …

Czas, aby wybrać się na Jane jeden gin (jak moja babcia powie) .To czas będziemy dotykać na coś kontrowersyjnego, gdzie punkt widzenia jest zaniepokojony.
mediatorzy.waw.pl
– autor artykułu