dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Formy literackie wg filozofow starozytnych

Formy literackie wg filozofow starozytnych

Aby dodatkowo wyświetla te różnice, kiedy twoje postacie są w jednej dziedzinie, można zastosować nieograniczoną POV, podczas gdy w innym można użyć ograniczoną POV. Poczekaj, aż w pełni zrozumieć obie formy przed zmieszaniem i dopasowanie. Powiedzmy, że robisz tajemnicę morderstwa. Można to zrobić z perspektywy sceny Morderstwo w ograniczonym POV oraz sceny z zespołu śledczego w nieograniczony.http://www.sarnowski.info.pl/

Ustawić dźwięk dla których POV używasz na początku powieści. Czytałam powieść drugi tydzień, który był w nieograniczonej POV dla pierwszych dwóch rozdziałach, a następnie przełącza się ograniczona do końca powieści. To był błąd. A ja na to, dlaczego nie autor po prostu wrócić i przepisać dwa pierwsze rozdziały ograniczone?

Nie należy przyjmować dosłownie nieograniczone. Nie Hopping głowy. gdy są potrzebne tylko znaki perspektywy przełącznika. Nie rzadko jest okazją, gdzie trzeba powiedzieć tylko jeden lub dwa wiersze z perspektywy cudzego. Jestem poważny. Będę czytając rozdział, który został w ograniczonym POV przez cały czas, a następnie przełączyć się nieograniczona dla kwiaciarnia warszawa dwóch linii, aby powiedzieć, co inna postać myślał, a potem wrócić. Jest to kamizelka POV (błąd).

Przeciążenie informacyjne

Nie chcę przytłoczyć was, więc będę tutaj zatrzymać. Mam nadzieję, że był w stanie dać ci tyle wgląd POV aby zacząć grę. Teraz masz pracę domową. W przyszłości, kiedy czytasz powieści, należy zwrócić uwagę na różne aspekty POV.

Czytałem kilka książek, które koncentrują się na punkcie widzenia, a większość z nich dał mi ból głowy. Jest więcej niż jeden sposób, aby wykonać punkt widzenia (nie złapiesz podwójnego entender), więc mówię, nauczyć się podstaw, a następnie rozwinąć swoje skrzydła. Jeśli natrafisz pomocnych książek i artykułów dotyczących punkt widzenia, proszę wrócić i umieszcza je w tym wątku dla innych.

Szczęśliwy Pisanie,

Deatri King-bej

Wraz z postępem technologii, każdy może być autorowi, ale nie wszyscy autorzy są udane. Zachowaj ostrość: poprawa jakości, wiarygodność i rozpoznawalność marki. Odwiedź http://www.BecomeASuccessfulAuthor.com narzędzi i wiedzy, aby pomóc Ci stać się Udane Autor.

Deatri King-bej

pozycjonowanie Gdynia
- autor artykułu