dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Rodzaje literackie na jezyku polskim

Rodzaje literackie na jezyku polskim

5 Wskazówki do pisania Strong Wnioski o książce

Posiadanie skupiony, atrakcyjny tytuł i wstęp jest absolutnie obowiązkowa dla zdobywania czytelników. Ale wiesz Trzecią rzeczą, że czytelnik czyta z książki? To konkluzja. Jeśli nie mają silną wniosku o książce, czytelnik będzie przestać czytać tak będą, jeśli nie posiadają tytuł lub wprowadzenie który przemawia do nich.

Oto 5 wskazówek do pisania silną wniosku o książce.

1. Powiedz im , co zostało powiedziane. Czy słyszałeś powiedzenie "Trzeba im powiedzieć, co masz zamiar powiedzieć im. Więc powiedz im. To powiedz im, co im powiedział." To prawda. Ludzie muszą usłyszymy komunikat co najmniej trzy razy, zanim będą słuchać. W rzeczywistości, teoria poznawcza mówi, że trzeba usłyszymy komunikat cztery razy zanim zwrócić uwagę i pięć razy zanim słuchać uważnie.

2. Przekształcić jak książka rozwiąże ich problem. Tylko przypominając, co zostało powiedziane w książce naprawdę nie stworzyć silną Wniosek - po prostu lepsze niż przeciętne jeden. Trzeba iść dalej. Nie wystarczy stwierdzić, co zostało powiedziane; powiedzieć im, jak będzie rozwiązać swoje problemy.

3. Powiedz, co chcesz im zrobić. W copywriting to się nazywa "Tworzenie wezwanie do działania". Co powinni robić dalej? Oczywiście wdrożenie rozwiązania w swojej książce, ale jak to zrobić. Co konkretnie należy zrobić, jak tylko odłożył książkę? Spróbuj przepisywanie swój ostatni wniosek. Spróbuj napisać swoje zawarcie pięć razy - za każdym razem dodając jeszcze jeden z tych porad. Pomysł?

4. Powiedz im, dlaczego ważne jest, aby podjąć działania. Odpowiedź na pytanie: "Dlaczego po prostu spędzić kilka dni czytanie książki?" Odpowiedź na pytanie: "Dlaczego powinienem coś zrobić?" i "Dlaczego powinienem podjąć działania?" Skoncentruj się na nich i rozwiązywania ich problemów.


- autor artykułu