dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Psalm jako forma literacka

Wielkie podziękowania dla moich klientów

Staram się, aby osobiście podziękować każdemu i każdy z moich klientów, kiedy mieliśmy przyjemny doświadczenie pracując razem. Na szczęście, wiele dobrych doświadczeń dalej być stałymi klientami i mam pewne, że pracuję od wielu lat.

To zawsze dobrze mieć stałego klienta do współpracy z którym oboje wiemy czego oczekiwać od siebie i masz zabezpieczenie, że płatności będą dokonywane w terminie.

Każdego roku w okresie wakacyjnym, miałem przyjemność posiadania co najmniej jednego lub dwóch klientów oferują wakacje / Christmas "premię" pewnego rodzaju iw tym roku nie był wyjątkiem.

Mam wspaniałą klienta, że ??pracowałem z ponad rok teraz robi artykuły do ??gier MMORPG, w tym roku byłem zaskoczony z $ 100 + premia tuż po świętach.

Jestem pewien, że każdy kocha coraz wolne pieniądze, ale to naprawdę znaczy dla mnie tak wiele na tak wiele sposobów. Z jednej strony, jako freelancer, w okresie świątecznym często spowalnia działalność. Klienci odwiedzają rodzinę, z wakacji i wydawanie pieniędzy na prezenty świąteczne i podróże. Często nie mają środków ani czasu, by mnie zatrudnić. Biznes spada w jednej porze roku, kiedy najbardziej potrzebują dodatkowych pieniędzy.

Ale chodzi o coś więcej, niż tylko to. Bonusy, takie jak te, bez względu na to jak duże lub małe, pokazują, że moi klienci doceniają mnie i moją pracę. To pokazuje, że chce ci podziękować, nagrodzić mnie nawet dla mojego ciężką pracę i poświęcenie dla swoich projektów. To zawsze sprawia, że ??czuję się wspaniale wiedzieć, że zrobiłem dobrą robotę i zrobiła takie wrażenie, że ktoś chciałby mi dać więcej pieniędzy niż ja hasła (jako bonus).

To nie dzieje się w okresie wakacyjnym, albo. folia bąbelkowa wrocław Miałem inni klienci zrobić to przez cały rok, często pod koniec projektów podziękować mi za wykraczające poza to, czego się spodziewali mnie do swojego projektu.

gdynia - usługi ksiegowe
- autor artykułu