dzienksiazki.pl

dzienksiazki.pl

Psalm jako forma literacka

Wielkie podziękowania dla moich klientów

Staram się, aby osobiście podziękować każdemu i każdy z moich klientów, kiedy mieliśmy przyjemny doświadczenie pracując razem. Na szczęście, wiele dobrych doświadczeń dalej być stałymi klientami i mam pewne, że pracuję od wielu lat.

To zawsze dobrze mieć stałego klienta do współpracy z którym oboje wiemy czego oczekiwać od siebie i masz zabezpieczenie, że płatności będą dokonywane w terminie.markizy trójmiasto

Każdego roku w okresie wakacyjnym, miałem przyjemność posiadania co najmniej jednego lub dwóch klientów oferują wakacje / Christmas "premię" pewnego rodzaju iw tym roku nie był wyjątkiem.

Mam wspaniałą klienta, że ??pracowałem z ponad rok teraz robi artykuły do ??gier MMORPG, w tym roku byłem zaskoczony z $ 100 + premia tuż po świętach.

Jestem pewien, że każdy kocha coraz wolne pieniądze, ale to naprawdę znaczy dla mnie tak wiele na tak wiele sposobów. Z jednej strony, jako freelancer, w okresie świątecznym często spowalnia działalność. Klienci odwiedzają rodzinę, z wakacji i wydawanie pieniędzy na prezenty świąteczne i podróże. Często nie mają środków ani czasu, by mnie zatrudnić. Biznes spada w jednej porze roku, kiedy najbardziej potrzebują dodatkowych pieniędzy.

Ale chodzi o coś więcej, niż tylko to. Bonusy, takie jak te, bez względu na to jak duże lub małe, pokazują, że moi klienci doceniają mnie i moją pracę. To pokazuje, że chce ci podziękować, nagrodzić mnie nawet dla mojego ciężką pracę i poświęcenie dla swoich projektów. To zawsze sprawia, że ??czuję się wspaniale wiedzieć, że zrobiłem dobrą robotę i zrobiła takie wrażenie, że ktoś chciałby mi dać więcej pieniędzy niż ja hasła (jako bonus).

To nie dzieje się w okresie wakacyjnym, albo. http://slonko.eu/plisy/ Miałem inni klienci zrobić to przez cały rok, często pod koniec projektów podziękować mi za wykraczające poza to, czego się spodziewali mnie do swojego projektu.

gdynia - usługi ksiegowe
- autor artykułu